ALEANCË E RAFINUAR
MIDIS LUKSIT DHE TRADITËS,
MIRË SE VINI NË XHEKO IMPERIAL

Madhështi arkitekturore për një qëndrim të paharrueshëm. Pamje panoramike të Tiranës, udhëtime gastronomike dhe mishërim i përkushtimit dhe punës së unifikuar në grup.

Që Prej 1993,

Ka qenë një nder të mirëpresim një klientelë të shquar të përbërë nga ambasadorë, trupa diplomatikë, artistë dhe biznesmenë ndërkombëtarë, duke ruajtur një reputacion të shkëlqyer.

Me 71 dhoma të arreduara me orendi druri të cilësisë më të mirë që rezonojnë me artin e Rilindjes, Xheko Imperial ofron një atmosferë intimiteti dhe elegance.

ZBULONI KOMODITETE EKSKLUZIVE GJATË QENDRIMIT

Xheko Imperial Luxury Hotel and Spa Hammam in TIrana Albania

Spa & Wellness

Zhytuni në oazin tonë të mirëqenies për një pushim të merituar. Rivendosni ekuilibrin në mendjen, trupin dhe shpirtin tuaj me masazhet tona klasike botërore, zhbllokoni potencialin shërues të trupit tuaj me masazhet aziatike, eksfolohuni dhe detoksifikohuni duke u zhytur në joshjen e Hamamit tonë.

Festoni me një dhuratë që sjell gëzim në çdo ditëlindje ose përvjetor. E disponueshme për këdo dhe ideale për ditëlindje dhe përvjetorë.

Xheko Imperial Luxury Hotel and Spa Sauna Design in TIrana Albania

Kalendari i Eventeve

ARREDIM I PAKRAHASUESHËM

Dhoma & Suita
Ambiente të dizajnuara për të tejkaluar pritshmëritë tuaja.
Bare & Restorante
Festoni çdo event të rëndësishem dhe arritje në karrierë.
Evente & Takime
Aty ku ndërthuren eleganca dhe profesionalizmi për çdo event.