Standard

Përmirësoni eksperiencën tuaj ndërsa filloni një udhëtim të ri dhe shijoni luksin e mikpritjes tonë. Ndërsa ju relaksoheni, rimbusheni dhe gjeni paqe duke u shkëputur nga kërkesat e botës së jashtme, ne ju sigurojmë një shërbim të jashtëzakonshëm për të ushqyer nevojat tuaja. Aty ku rehatia nuk është thjesht një koncept, por një realitet.
Full Facility
Full Facility
Toiletries
Toiletries
Room Service
Room Service
Free Coffee
Free Coffee
Coffee Maker
Coffee Maker
2 Restaurants
2 Restaurants
24/7 Reception Service
24/7 Reception
CCTV
CCTV
Internet Access - Free WIFI
Internet Access
Air Conditioner
Air Conditioner
Fast Service Response
Fast Respond
Comfortable Beds
Comfortable Beds
Swimming Pool
Swimming Pool
Airport Shuttle
Airport Shuttle
Fitness Center
Fitness Center

Dhomat e tjera

Dhoma Imperial - Xheko Luxury Hotel & Spa
Imperial Rooms ju ofrojnë në një mbretëri ku bashkohen luksi, individualiteti dhe sofistikimi.
Dhomat elegante Deluxe
Një simfoni komoditeti dhe sofistikimi ju mirëpret në dhomat Deluxe.
Junior Suite
Zhytuni në joshjen e Junior Suites të dekoruar me detaje, me ambiente të dizenjuara me kujdes që përcjellin relaksim.
DELUXE KING ROOM WITH CITY VIEW - Tirana Albania - Xheko Imperial Luxury Hotel and Spa - 5 Five Star Hotel in Tirana
Relaksohuni në sofistikim brenda dhomës sonë luksoze Deluxe King with City View. Përjetoni elegancën moderne dhe pamjet magjepsëse të qytetit.