Deluxe King me pamje nga qyteti

Përjetoni përzierjen e përsosur të rehatisë dhe stilit në dhomën tonë Deluxe King, ku eleganca moderne takohet me sharmin e përjetshëm. Me pamje gjithëpërfshirëse të horizontit të Tiranës, kjo dhomë ofron një oaz të qetë mes atmosferës së gjallë të qytetit. Zhytuni në komoditet në shtratit tuaj king-size, të stolisur me jastëkë luksozë. Freskohu në banjën e hijshme prej mermeri, të pajisur me pajisje të këndshme dhe një dush shiu rinovues. Pavarësisht nëse jeni këtu për biznes apo për argëtim, Dhoma jonë Deluxe King ofron sfondin perfekt për një qëndrim të paharrueshëm në Tiranë.
Full Facility
Full Facility
Toiletries
Toiletries
Room Service
Room Service
Free Coffee
Free Coffee
Coffee Maker
Coffee Maker
2 Restaurants
2 Restaurants
24/7 Reception Service
24/7 Reception
CCTV
CCTV
Internet Access - Free WIFI
Internet Access
Air Conditioner
Air Conditioner
Fast Service Response
Fast Respond
Comfortable Beds
Comfortable Beds
Swimming Pool
Swimming Pool
Airport Shuttle
Airport Shuttle
Fitness Center
Fitness Center

Dhomat e tjera

Dhoma Imperial - Xheko Luxury Hotel & Spa
Imperial Rooms ju ofrojnë në një mbretëri ku bashkohen luksi, individualiteti dhe sofistikimi.
Dhomat elegante Deluxe
Një simfoni komoditeti dhe sofistikimi ju mirëpret në dhomat Deluxe.
Dhoma Standard
Përqafoni një strehë të qetë dhe akomoduese ku çdo detaj është i orkestruar për të përmbushur komoditetin tuaj.
Junior Suite
Zhytuni në joshjen e Junior Suites të dekoruar me detaje, me ambiente të dizenjuara me kujdes që përcjellin relaksim.