Room Description

Dhomat Imperial ofrojnë një mikpritje të personalizuar duke kombinuar luksin dhe një dizajn unik me elementë art deco.

Dekorimi i brëndshëm i dhomave Mona Lisa, Luigi XIV, San Marco, Elisabeth dhe Beatrice është krijuar si një temë e vecantë me ngjyra të ngrohta dhe elegancë e hijeshi bashkëkohore me një dekor unik në çdo dhomë.

Me një dizajn druri me shije të holle, mbushur me dritë natyrale dhomat kanë shumë hapesirë dhe janë të pajisura mirë, duke u kushtuar vëmendje të veçantë vizitorëve tanë të cilët kalojnë kohë në hotelin tonë për udhëtime biznesi apo argëtimi.

Shijoni një qëndrim plot sharm në dhomat tona Imperial !

Krevat King size Digital save Sistem qëndror kondicionimi
Mobilje druri cilësore Makinë kafeje Telefon – Elektricitet 110/220V
Tavolinë Fruta të freskëta Akses në internet pa pagesë
Parket Minibar TV me ekran të sheshtë me kanale në shumë gjuhë
 • Dhomë e dekoruar me mermer
 • Ngrohje me ajër të kondicionuar
 • Jacuzzi dhe hidromasazh
 • Bide
 • Pasqyrë zmadhuese  ndricuese
 • Aksesorë kristali Svarovski
 • Telefon
 • Tharëse flokësh
 • Detektor zjarri dhe tymi
 • Sistem kundër zjarri
 • Kartë hyrese
 • Tekstile rezistente ndaj zjarrit
 • Dalje emergjence në cdo kat