Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kosovo Independence

17 February @ 8:00 pm - 11:30 pm CET

saturday live music xheko imperial rooftop lounge and restaurant in tirana albania - independence day - kosovo independence day

Festojmë së bashku Ditën e Pavarësisë së Kosovës më 17 Shkurt 2024, të shtunën, në orën 8 PM! 🇽🇰🎉 Bashkohuni me ne për një atmosferë festive me muzikë live në @xheko_rooftop_ .

Një mbremje e paharrueshme me emocion dhe krenari! 🎶✨

Për prenotime, na kontaktoni në DM ose WhatsApp:

+355 69 61 61 111

#xhekoimperial #XhekoRooftop #kosovoindependenceday #kosovo #17Shkurt #rooftopbar #rooftopview #tiranaalbania

Details

Date:
17 February
Time:
8:00 pm - 11:30 pm CET
Event Tags:
, , , ,

Organizer

Xheko Imperial
Phone
355682029777
Email
contact@xheko-imperial.com
View Organizer Website

Venue

Xheko Rooftop
Ibrahim Rugova Nr.56/H2 Tirana AL
Tirana, 1019 Albania
+ Google Map
Phone
355682029777
View Venue Website