Show

Hotel Xheko Imperial ofron dy bare, Lobby Bar I cili ndodhet ne zemër te hotelit dhe Terrace Bar I cili ndodhet në tarrace. Lobi Bar përmban shërbime të shkëlqyera dhe për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe zbutës dhe restorantet tona të shfaqë kuzhinë të shkëlqyer të rrethuar në një dekor elegante. Bar çati të lartë krijon atmosferën e natyrës brenda qytetit; ajo ka një pamje të lë pa frymë dhe panoramike të Tiranës dhe maleve përreth.


BARET

Hotel Xheko Imperial ofron dy bare, Lobby Bar dhe Terrace Bar. Lobby Bar dhe Terrace Bar ofrojnë një atmosferë të ngrohtë dhe shërbim të shkëlqyer të rrethuan nga nje dekor elegant. Terrace Bar I cili ndodhet ne tarrace krijon atmosferën e natyrës brenda qytetit duke ofruar një pamje panoramike të Tiranës dhe maleve përreth.


LOBBY BAR

Lobby Bar ndodhet në zemër të hotelit dhe ofron një atmosferë elegante dhe relaksuese I cili mund të përdoret gjithashtu për martesën tuaj ose pritjen e te ftuarve.


BARI TARRACE

Terrace Bar është një vend i veçantë, i rrethuar nga një dekor elegant dhe pamje panoramike të Tiranës, ku ju mund të shijoni kafen e mëngjesit apo koktejet speciale në pasdite. Këtu çdo ditë gjatë verës do argëtoheni nga programe me muzikë Live.


RESTORANTET

Restorantet në Xheko Imperial ofrojnë nje menu bashkëkohore të ndërthurur me kuzhinë tradicionale Shqiptare. Restorantet ofrojnë gjithashtu nje shumellojshmeri të verave nga kantina te ndryshme te huaja dhe Shqiptare.


SALLA GRAND IMPERIAL


TARRACE RESTORANT

Jeni duke kërkuar për një vend ekskluzivë në Tiranë gjatë sezonit të pranverës dhe verës? Restoranti I cili ndodhet ne tarrace, Terrace Restaurant është vendi ideal ku ju mund të drekoni apo darkoni me miqtë apo të afermit tuaj.


RESTORANTI KARLSBERG

Drekoni apo darkoni në Restorant Karlsberg dhe eksploroni kuzhinën tradicionale dhe bashkëkohore në një ambient elegant dhe të ngrohtë të ndërthurur me një shërbim profesional.

 

 

3d