Show

Xheko Imperial ju ofron në Suitat e tij Imperiale nje lluks të pakrahasueshëm në Shqipëri. Secila nga suitat është unike, me një dekor që i është përshtatur dhe një harmoni perfekte ngjyrash. Me hapsire të bollshme (65m2), sensuale dhe kombinim të përsosur, suitat zgjojnë te klienti një dëshirë për të shijuar mrekullitë e jetës. Mobilim me stil të vjetër, dekor klasik,copa të buta mëndafshi dhe pambuku, tapete perse, mermer dhe kristal swarovski ju garantojnë një qëndrim dhe konfort të paharrueshëm.Xheko Imperial ka arritur të pajisi me një konfort modern një suite me mobilim klasik. Në suitat tona imperiale, pas një dushi shplodhës me hidromasazh ju prêt ngrohtësia e zjarrit të oxhakut… 

Përshkrimi i dhomës

 • Sipërfaqa : Ellisabeth Suite 59m², Mona Lisa Suite 61m², Louis XIV Suite 53m²
 • Krevate deluxe
 • Mobilim klasik dhe i ngrohtë me dru
 • Copa te një kualiteti mbretëror
 • Tavolinë pune
 • Dyshemeja me parket
 • Shërbim në dhomë
 • Siguri elektorinike në dhomë
 • Kasafortë digitale
 • Makineri kafe/çaji
 • Minibar
 • Kondicionim qëndror
 • Telefon
 • Internet
 • Kanale televizive Shqip, Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht,

Banjot

 • Ngrohja bëhet nga poshtë (dyshemeja)
 • Jakuzi dhe dush me hidro-massage
 • Aksesorët me Kristale Swarovski
 • Pasqyrë “makeup” me ndriçim, tharëse flokësh Siguria
 • Tharëse flokësh
 • Telefon në banjë

Siguria

 • Të gjitha dhomat dhe suitat e Xheko Imperial janë në përputhje me normat më të fundit të sigurisë ndërkombëtare
 • Sistem kundra zjarrit / Dedektues zjarri dhe tymi
 • Tekstile anti zjarr
 • Hyrja nëpër dhoma bëhet me karta digitale
 • Dalje e dytë emergjence ne cdo kat
 3d